ONLINE

İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

Bu süreçte markanın ticari hedeflerinin uzantısı olan iletişim hedeflerini netleştiriyoruz. Online Medya hedeflerini belirliyoruz. Belirlenen hedeflere ulaşabilmesi için bir yıl boyunca atılması gereken adımları, bir yol haritasına dönüştürüyoruz. Markanın bulunması gereken online iletişim kanallarını belirliyoruz. Olası kampanyaların hedef, dönem ve zaman planlamalarını yapıyoruz. Medya Satın Alma Bütçe Taslaklarını hazırlıyoruz. Alternatif Medya Kanal ve Uygulamalarını değerlendiriyoruz.

 

GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI

Logonuzun tasarlanıp kurum/marka görsel kimliğinin oluşturulmasından, online iletişim envanterinize, TV, gazete, dergi ilanlarınızdan OOH uygulamalarınıza, tanıtıcı broşürlerinizden POP’lerinize varıncaya dek online, ATL ve BTL tüm görsel tasarım hizmetleri… 

\

LOGO TASARIMLARI

\

MARKA GÖRSEL KİMLİĞİ

\

TANITIM AMAÇLI DOKÜMANLAR

\

SÜRELİ YAYINLAR

\

OOH GÖRSEL TASARIMLARI

\

GAZETE, DERGİ İLANLARI, BANNERLAR

\

KULLANICI ARAYÜZLERİ

\

POP TASARIMLARI

ONLINE MEDYA HİZMETLERİ

Web sitenizden iOS ve Android uygulamalarınıza, kurumiçi iletişim platformlarınızdan kampanya mikrositelerinize, email marketing enstrumanlarınızdan bannerlarınıza, markanızın online medya varlıklarının tümü Cinadam tarafından tasarlanabilir ve geliştirilebilir. Cinadam, markanız için medya takibi ve medya satınalma yapabilir.  

\

WEB SİTELERİ

\

iOS VE ANDROID UYGULAMALARI

\

KURUMİÇİ ONLINE İLETİŞİM PLATFORMLARI

\

MİKROSİTELER, LANDING PAGE'LER

\

MEDYA SATINALMA

\

MONITORING

\

E-POSTA PAZARLAMA

\

SEO

PRODÜKSİYONLAR

Kampanyalarınız, tanıtıcı dokümanlarınız, web siteleriniz, e-ticaret platformlarınız, sosyal medya içerikleriniz ya da OOH uygulamalarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm fotoğraf ve video prodüksiyonları Cinadam tarafından sunulabilir.

\

FOTOĞRAF PRODÜKSİYONLARI

\

VİDEO PRODÜKSİYONLARI

\

CANLI YAYINLAR

\

ANİMASYONLAR

\

POST PRODUCTION

BİZE ULAŞIN!

ADRES

Selimiye Mh.
Selimiye Hamamı Sk. 13/A
Üsküdar / İstanbul

 

İLETİŞİM

contact@cinadam.com
+90 216 343 2414